Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Miechucińskie Chrósty

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Borkowo(Miechucińskie Chrósty + 8 km)

620 000 zł51,70 m² 11 992,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w Borkowie przy granicy z Gdańskiem. Mieszkanie o powierzchni 51,7 m jest zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Chwaszczyno(Miechucińskie Chrósty + 22 km)

470 000 zł1 800 m² 261,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kaskadowa działka budowlana w Chwaszczynie - idealne miejsce na Twój dom! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1800 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk(Miechucińskie Chrósty + 15 km)

769 000 zł35 m² 21 971,43 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie na Letnicy. Mieszkanie o pow. ok. 35m2 położone na 8 piętrze wieżowca z widokiem na Pomnik Westerplatte, w rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Nowa Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Otomińska

Kiełpino Górne,Gdańsk(Miechucińskie Chrósty + 15 km)

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Więcej szczegółów oraz zdjęcia wkrótce Atuty: możliwość wynajęcia dodatkowo biura w tym samym budynku Możliwość wykorzystania na cele magazynowe, logistyczne lub warsztatowe Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Ujeścisko,Gdańsk(Miechucińskie Chrósty + 15 km)

549 000 zł41 m² 13 390,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: mieszkanie gotowe do zamieszkania; pierwszy właściciel od nowości, spokojna, zielona okolica z dostępem do terenów rekreacyjnych; szybki dojazd do centrum i obwodnicy Trójmiasta;.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański(Miechucińskie Chrósty + 9 km)

5 500 zł270 m² 20,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn 270 m2 w Pruszczu Gdańskim z częścią socjalno-biurową. Teren ogrodzony, zamykany automatyczną bramą. Dobry dojazd tir. Wysokość magazynu 270 cm. Osobna instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wiślinka

Wiślinka(Miechucińskie Chrósty + 22 km)

3 951 500 zł15 806 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

2 działki o łącznej powierzchni 15 806m2 zakup łącznie lub osobno.   m   m2 Droga dojazdowa: gminna, gruntowa Media: prąd - przy działce woda - (w trakcie załatwiania).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Niepodległości

Kawle Górne(Miechucińskie Chrósty + 22 km)

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Freedom Nieruchomości oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować ofertę nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego, zlokalizowanych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk(Miechucińskie Chrósty + 15 km)

506 869 zł37,96 m² 13 352,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja w sercu Gdańska - apartamenty nad wodą Nowoczesny kompleks apartamentów inwestycyjnych powstaje w malowniczej, północno-wschodniej części Śródmieścia Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Miechucińskie Chrósty

Miechucińskie Chrósty,pomorskie

112 500 zł1 505 m² 74,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1505 m2, położona w miejscowości Miechucino- miechucińskie Chrósty gmina Chmielno powiat Kartuski. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miechucińskie Chrósty

Miechucińskie Chrósty,pomorskie

112 500 zł1 503 m² 74,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1503 m2, położona w miejscowości Miechucino- miechucińskie Chrósty gmina Chmielno powiat Kartuski. Możliwość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij